Kurzy Prípravy na pôrod

Kurzy Prípravy na pôrod
 
Pripravujem pre vás Predpôrodnú prípravu v Trnave.
 
Čo to vlastne znamená?
 
Pôrod v živote ženy znamená veľký medzník a aj keď je pôrod prirodzenou súčasťou života, pre veľa žien predstavuje veľkú neznámu. Príprava na pôrod vás nachystá nielen nato kedy odísť do pôrodnice ale aj na jednotlivé štádia pôrodu, pôrod samotný, šestonedelie a dojčenie. 
Máte možnosť výberu z niekoľkých typov kurzov.
 

5-týždňový kurz prípravy na pôrod
Celý kurz je rozdelený do 5 týždňov, pričom jedno stretnutie trvá približne 2 hodiny a koná sa raz týždenne. Na takomto kurze sa dozviete všetko potrebné o tehotenstve, pôrod a šestonedelí. Kurz je rovnako vhodný pre budúce mamičky ako aj oteckov. Maximálny počet párov sú 4 páry na kurz. Komornú atmosféru na našich kurzoch sa snažíme zaručiť malým počtom ľudí a individuálnym prístupom k Vám a k Vašim potrebám.

 

 

Víkendový kurz
Takýto kurz prebieha dva dni, počas víkendu, intenzívnou formou, kde sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete. Takýto kurz je výborný pre všetky pracovne a rodinne vyťažené budúce mamičky alebo páry. Taktiež je výbornou voľbou pre mamičky, ktorým ostáva kratší čas do pôrodu. Kurz prebieha v doobedných alebo poobedných hodinách v malých skupinách.

 

Online kurz
Online kurz prebieha formou video hovoru Skype alebo Facetime, prípadne čokoľvek iné na čom sa dohodneme. Skupinu môžu tvoriť maximálne 2-3 ženy alebo páry. Takýto kurz je výbornou voľbou pre ženy z celého Slovenska, ktoré vo svojom okolí nemajú možnosť navštevovať Prípravu na pôrod. Kurz je rozdelený na 5 týždňov, pričom trvá cca 2hodiny, jeden krát týždenne.

 

Individuálny kurz
Individuálny kurz je voľbou pre páry/mami, ktoré preferujú individualitu, súkromie a intímnosť. Výberom takéhoto kurzu sa nikomu neprispôsobujete, ale kurz sa prispôsobí vám. Vy si volíte čas aj miesto, dokonca preferované témy, ktorým sa chcete venovať viac ako ostatným. 

 

 

Konzultácie
Konzultácie sú voľbou pre ženy, ktoré nechcú absolvovať celý kurz, ale len jeho konkrétnu časť. Prípadne majú len niekoľko otázok, na ktoré hľadajú odpovede. Formu konzultácii si volíte sami, či už osobne telefonicky, alebo videohovorom.